Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tento komín má početné obecenstvo... ;-)
pěkně zasazen :-)
Líbí se mi kompozice!
pěkné...
Než jsem stačil vyfotit něco lepšího komínového (a věděl jsem co), foťák zahlásil error a teď odpočívá v opravně, doufám že ho zresuscitují.
"Tento komín má početné obecenstvo... ;-)..." - zobrazit celý komentář