Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vidim anglickej napis - ja jsem. I am
S takovými strukturami by se dá pracovat, aniž by v tom člověk musel nutně hledat něco konkrétního. Právě odpoutání se od reality přinese spoustu nápadů, příležitostí a svobodného tvoření. Nehledej tam duchy, zvířátka, nápisy,... nech se oslovit kompozicí, barevnou harmonií, působením světla, strukturami materiálů a snaž se vytvořit náladu, atmosféru, emoce, estetický účin.
A já tam právě hledám to první naivní pohádkové bytosti to druhé tam vidí kde kdo to první málo kdo no a možná proto to není tak atraktivní jako uhlazené úžasné kompozice které jsou tak dokonalé až jsou mrtvé. Takle to vidím já a už jinak nebudu. Přestu strašně velké díky za komentář. Ilči ( Ilčák Drahoslav)
Pán se dvěma psy hrají nohejbal..
"Pán se dvěma psy hrají nohejbal....." - zobrazit celý komentář
Taky dobrý...
Nějaká míčová hra...volejbal.
Pěkná kompozice, oceňuji fotografické vidění
Pěkná struktura.
čutálisti
"S takovými strukturami by se dá pracovat, aniž by v tom člověk musel nutně..." - zobrazit celý komentář