Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zajímavý námět, barevně pěkné, dějově podivné a postrádám zde nějakou obecnou estetiku
Trošku přepaly, ale pařát pěkně zlověstný... ;-)
Velmi zdařilý snímek, který skvěle využívá kontrastu mezi dynamikou tekoucí vody a statickým detailem mechem porostlé větve. Dlouhá expozice je zde zvolena citlivě – voda má příjemnou texturu bez ztráty kresby, zatímco popředí zůstává perfektně ostré. Kompozičně mě baví ta větev, která funguje jako přirozený ukazatel a vtahuje oko do hloubky scény. Atmosféra je čistá, šumavsky syrová a velmi uklidňující. Pěkná práce!
A pak ze vodníci nejsou, ta ruka je výborná :-)
Díky moc
"Velmi zdařilý snímek, který skvěle využívá kontrastu mezi dynamikou tekoucí..." - zobrazit celý komentář
Díky moc
Ručka je moc fajn.
"Velmi zdařilý snímek, který skvěle využívá kontrastu mezi dynamikou tekoucí..." - zobrazit celý komentář