Brašna pro Nikon D5600

• ElaKr.
    ElaKr.
    Autor
    12.12.2018 22:14

Mám Nikon D5600 a k němu objektiv Nikkor 18-105. Potřebuji tašku. Pomůžete mi s výběrem? Chtěla bych skořepinovou, nenašla jsem. Jakou výšku zvolit? Vybírám mezi Lowepro Adventura SH 100 II (výška 14 cm) nebo Lowepro Adventura TLZ 20 II (výška 18 cm). Ale nechám se klidně zlákat na jinou třetí variantu. Chci něco malého. Jiné příslušenství k foťáku nemám.

Eliška

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 22:31
    Reaguje na ElaKr. 12.12.2018 22:14:

"Mám Nikon D5600 a k němu objektiv Nikkor 18-105. Potřebuji tašku. Pomůžete..." - zobrazit celý komentář

Dobrý den, brašna na objektiv se podle mě nedá vybrat takto od stolu. Ono to totiž není jen o rozměrech, ale hlavně o tom, jestli je pro vás pohodlná a zkrátka jestli vám "sedne". Navíc si v obchodě můžete vyzkoušet, jestli má dobrý "střih" pro vaši zrcadlovku s objektivem, a také odhalíte nenápadné vychytávky, které se na internetu ztratí v popisu produktu. Pokud to s focením myslíte vážně, šel bych do něčeho většího (vyššího) s možností upnout tubusy na objektivy na strany brašny. Toť rada z osobní zkušenosti :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

FotoMaraton Sumava

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace