Analogové fotoaparáty

 • Test Olympus IS 500 a 5000 díl I.

  Většina dosavadních testů se soustředila na jednooké zrcadlovky a digitální přístroje. Společnost Olympus nám zapůjčila dva poslední modely fotoaparátů řady IS, které můžeme zařadit do skupiny hybridních kompaktních jednookých zrcadlovek. Přívlastek to vůbec není hanlivý, ba naopak, přesvědčete se sami, co nám oba přístroje nabízejí.

   0
 • Test Nikon F-80 díl I.

  Nikon F-80 je klasická kino-filmová AF zrcadlovka, určená zejména pro náročnější amatéry. Na našem trhu se začala prodávat v roce 2000. Částečně vychází z modelu F-100, ze kterého přebírá také některé funkce. Svou koncepcí odpovídá moderním trendům - výrazně přibývá elektronických funkcí, ale na druhou stranu se zase zvyšuje podíl plastů v mechanickém provedení těla. V prvním díle vám ji představíme po technické stránce.

 • Test Canon EOS 30 díl II.

  V druhém díle redakčního testu jednooké zrcadlovky Canon EOS 30 se můžete dočíst o výsledcích praktických zkoušek v terénu. Redakční tým tentokrát vyrazil na louku „Na Januškách“ v CHKO Křivoklátsko, kde pořídil řadu modelových situací, které vám přinášíme v podobě bohaté obrazové přílohy. Zde je odkaz na první díl pro ty, kteří ho ještě nečetli.

 • Test Canon EOS 30 díl I.

  V posledních testech jedno-okých zrcadlovek jste se většinou setkávali s přístroji pro začínající fotografy. Tentokrát však uděláme výjimku. Do redakce fotoaparátu byla totiž zapůjčena zrcadlovka Canon EOS 30, která je určena nejenom pro začátečníky, ale i pro pokročilé a profesionální fotografy. O výsledcích jejího testování se můžete dočíst v následujícím prvním dílu redakčního testu.

   0
 • Test Pentax MZ 30 díl II.

  V druhém díle testu fotoaparátu Pentax MZ 30 vyzkoušel náš redakční tým tento přístroj v modelových situacích. Podívejte se na množství fotografií, které jsme tentokráte pořídili v královském městě Rakovník. Toto je odkaz na první díl pro ty, kteří ještě neměli možnost se s ním seznámit.

   0
 • Test Pentax MZ 30 díl I.

  Podobně jako minulý rok, i letos pro vás připravujeme řadu nových zajímavých testů. Jak jistě tušíte, pro završení plejády redakčních testů jednookých zrcadlovek doposud chyběla značka Pentax. Proto jsme pro vás tentokrát vybrali model MZ 30. Doufáme, že vás podrobný redakční test s velkým množstvím ilustrací zaujme.

   2
 • Test Minolta Dynax 5

  V posledním testu jsme se věnovali jednooké zrcadlovce, dnes tomu nebude jinak. Redakčním testem tentokrát prošla Minolta. Možná již tušíte, že se jedná o nový model Dynax 5. Prostřednictvím bohaté obrazové přílohy s námi navštivte hrad Křivoklát a přečtěte si řadu zajímavých informací, které jsme o testovaném přístroji zjistili.

   9
 • Test Canon EOS 300

  Podobně jako v předchozím redakčním testu, i tentokrát jsme se věnovali jednookým zrcadlovkám. S Canonem EOS 300 jsme vyrazili do františkánského kláštera v Plzni, kde jsme fotoaparát podrobili pečlivému zkoumání. Nenechte si ujít výsledky týmového testování a bohatou obrazovou přílohu.

 • Test Nikon F65

  V dalším redakčním testu jsme se zaměřili na kategorii jednookých zrcadlovek. Tentokrát vám představíme jeden z nejprodávanějších fotoaparátů značky Nikon - F65. Fotoaparát byl podroben pečlivým zkoumáním našeho týmu a důkladnému otestování v terénu. O výsledcích testu se dočtete v následujícím článku.

   7
 • Test Bronica RF 645

  Bronica RF645 je prvním elektronizovaným středoformátovým fotoaparátem s výměnnými objektivy a průhledovým hledáčkem. Vzhledem k váze a rozměrům o ní můžete uvažovat vy, kteří hodně cestujete a chcete profesionální velké zvětšeniny. Test je koncipován jako uživatelský.

   0

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace