Ve svatebním koutku nesmí chybět kvalitní tiskárna

Začátek nového roku se tradičně pojí s prvními rozhodnutími ohledně jednoho z nejdůležitějších dnů života – svatby. Fotokoutek se už stal jejich neodmyslitelnou součástí. Díky moderním fototiskárnám lze vytisknout fotografie během chvilky. Novomanželé, rodina i přátelé si tak mohou odnést perfektní vzpomínku na tento speciální den.

Canon Selphy CP1500

Malá, elegantní a přenosná. Tiskárna Canon Selphy CP1500 je ideálním parťákem pro všechny svatby. Umožňuje tisknout živé snímky v různých velikostech přímo z chytrého telefonu (iOS/Android) nebo tabletu bez nutnosti připojení ke kabelu.

Všichni hosté ocení kromě jednoduchého ovládání také kvalitu a rychlost tisku. Standardní fotku můžete mít v ruce už za 41 sekund. Pomocí aplikace v telefonu lze navíc tvořit různé koláže a ozdoby. O zábavu tak bude rozhodně postaráno. Snímky jsou navíc vybaveny speciální ochranou proti vodě, nečistotám a vyblednutí. Nejen, že tak přečkají cestu ze svatby domů, ale ve stejné kvalitě vydrží dalších 100 let.

? lze pořídít v ? českých e-shopech za cenu ? – ?
(Zdroj: Heureka.cz)

Tiskárna, která se vejde i do kapsy saka

Kapesní alternativou přenosné tiskárny představuje elegantní Canon Zoemini. Je lehčí než průměrný smartphone. Své fotky vytisknete přímo z mobilního telefonu i to i ze sociálních sítí pomocí Bluetooth. Díky aplikaci Canon Mini Print si můžou navíc všichni svatebčani vyhrát s trendovými filtry, rámečky i rozšířenou realitou. Finální snímky ve velikosti 2×3 palce jsou navíc odolné proti rozmazání, roztržení i vodě. Díky samolepící zadní straně si navíc můžete polepit vlastní unikátní fotostěnu.

? lze pořídít v ? českých e-shopech za cenu ? – ?
(Zdroj: Heureka.cz)
     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON
LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON

Spo­leč­nost Ni­kon mi­nulý tý­den roz­ší­řila svoji na­bídku o čtyři nové pro­dukty. Řadu pro­duktů roz­ši­řuje černá verze iko­nic­kého fo­to­a­pa­rátu Ni­kon Z fc, ob­jek­tiv NIK­KOR Z 40 mm f/2 (SE), grip pro dál­kové ovlá­dání MC-N10 a  su­per­te­le­ob­jek­tiv NIK­KOR Z 600 mm f/4 TC VR S. Na všechny se dnes po­dí­váme. 

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram