FOMEITOP 2021: Veletrh fotografů a filmařů

Společnost FOMEI pořádá ve dnech 16. a 17. září v Hradci Králové každoroční setkání fotografů, filmařů a fotografických tiskařů FOMEITOP. Přijeďte se inspirovat, načerpat vědomosti a setkat se s lidmi z branže. Vstup na akci je ZDARMA.

Můžete se těšit na přednášky a rozhovory se známými osobnostmi. Mezi hlavní lákadla patří nejen novinky od FOMEI, ale tradičně také od známých foto značek (NikonSonyCa­non apod.). Připraveny jsou pro vás zajímavé workshopy, abyste si mohli vše vyzkoušet v praxi. Ani letos nebude chybět bohatá akční nabídka, která bude přístupná pro všechny i online. Všichni účastníci veletrhu budou zařazeni do slosování o věcné ceny!

Hlavní tváře FOMEITOPu 2021:

  • Tvůrce obsahu Jirka Král, jenž vstoupil do nové životní etapy a prostřednictvím agentury Socialpark sdílí svoje know-how s výrobci a odbornou veřejností. 
  • Fotograf Petr Hricko, který patří k nejzajímavějším zjevením na fotografické scéně posledních let. Charakterizují jej snové fotografie s modrým nádechem, levitujícími lidmi a předměty nebo mystické fotografie přírody a zvířat.
  • Retušér a fotograf Stanislav Petera známý svými do detailu promyšlenými scénami a skvělou prací v postprodukci.
  • Kameraman a režisér Jan Strach, který natočil již řadu videoklipů z různorodých odvětví hudební scény. Mezi nejznámější z nich patří Milion+, Monika Bagárová, Jan Bendig a další. Podílel se také na tvorbě kampaní pro Coca Colu, či Hop Arénu.

Online FOMEITOP

Hlavní program FOMEITOPu bude vysílán online po oba dny trvání akce na našem YouTube kanálu a Facebook stránce. V minulých letech byl výprodej skladu přístupný jen návštěvníkům akce, letos bude možné zboží zakoupit i online www.fomeitop.cz.

Novinky

Ateliérové vybavení: Letos se na FOMEITOPu opět můžete těšit na to nejmodernější, co současná světelná technika nabízí. Trendům dneška kralují LED RGB světla, která jsou mezi novinkami v naší nabídce hojně zastoupena. Těšit se můžete třeba na:

LED RGB 100D – plnobarevný panel pro svícení videa

LED RGB 18C – plnobarevné kruhové světlo pro video a MUAH

LED RGB 200F – plnobarevné světlo s Fresnelovou čočkou

LED MINI RGB 5 – plnobarevné světlo do každé kapsy se skvělou cenou

FOMEI PAPER: Zintenzivnění výroby fotopapírů a pláten pro inkoustové tiskárny a minilaby přineslo nejen nová média, ale i jejich nové třídění a komunikaci. Přijďte se na FOMEITOP pokochat čtyřmi vybroušenými řadami inkjet médií FOMEI: ART, PHOTO, CANVAS a SPECIAL. Na trh přichází novinka pro bezdrátový tisk na fototiskárnách DNP – WCM (Wireless Connect Module). Premiérově na FOMEITOPu 2021.

Dalekohledy: Ucelená nabídka špičkové optiky pro turistiku, ornitologii a myslivost. Představíme také digitalizaci obrazu s využitím pozorovacích dalekohledů s adaptéry pro chytré telefony nebo fotoaparáty. Vysoké optické rozlišení, kvalitní sklo a ochotný poradenský servis, to je optika FOMEI!

Během FOMEITOPu můžete ušetřit

Součástí každého FOMEITOPu je oblíbený prodej nového zboží za akční ceny, výprodej produktů, které už nebudou nadále v nabídce a bazar použitých produktů z prezentací a výstav. I letos si budete moct zakoupit akční produkty a výprodejové zboží přes FOMEI e‑shop. Většinu bazarových položek je nutné si před koupí prohlédnout, a proto budou dostupné přímo na místě.

FOMEITOP očima ředitele divize FOTO

„Během dne probíhají odborné semináře, prezentace, rozhovory se zajímavými hosty. Z původně pouze prezentační akce se stalo „setkání lidí“, kteří si rozumí a zajímají se o fotografii.

Chceme, aby měl návštěvník výstavy na vše dost času. Během jednoho dne se může dozvědět informace, které se jinak těžko a složitě získávají. Vše je možné si prakticky vyzkoušet.

Není pro nás ale větší odměna, než když vidíme, že jsou lidé s produkty a službami FOMEI spokojení. To nám dává sílu pro další zlepšování naší práce.“ Miloš Žalman.

FOMEITOP plný prezentací, seminářů, workshopů a prohlídek

Čtvrteční i páteční program je nabitý. Nasbírejte zkušenosti od těch nejpovolanějších v oboru. Těšit se můžete na zajímavá setkání a témata v oblastech fotografování a fototisku. Společně s partnery FOMEI jsme připravili praktické workshopy v ateliéru i exteriéru. Každý den se navíc můžete těšit na stánky s novinkami značek Nikon, Canon, Sony a Hasselblad, společností Polagraph a Czech Photo, Centra uměleckých aktivit Hradec Králové a studia Tomorrow 55. Na tento rok jsme obnovili prohlídky výroby fotopapírů FOMEI a také unikátní sbírky historických fotoaparátů.

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Fotografování polárních září
Fotografování polárních září

Fo­to­gra­fo­vání Au­rora bo­re­a­lis ne­boli po­lární záře na Is­landu. Is­land leží upro­střed au­ro­rár­ního ob­louku naší pla­nety, takže má velmi dobrou prav­dě­po­dob­nost vi­di­tel­nosti po­lární záře i při re­la­tivně sla­bých vý­ro­nech slu­neč­ního vě­tru. Sedm let starý člá­nek o fo­to­gra­fo­vání po­lár­ních září jsem ak­tu­a­li­zo­val o nové fo­to­gra­fie a nové po­znatky, jak fo­to­gra­fo­vat po­lární záře. 

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram