Zúčastněte se soutěže Cewe Photo Award 2021!

Soutěž CEWE Photo Award je určena pro všechny nadšence ve světě fotografie. Tato fotosoutěž, která je největší fotografickou soutěží na světě začíná pod mottem „Our world is beautiful“. Své fotografie můžete přidávat do deseti kategorií. Vyhrajte jednu z 1000 cen v celkové hodnotě 250 000 EUR! V rámci soutěže bude každou přihlášenou fotografii věnováno 10 centů SOS dětským vesničkám po celém světě. Svoje fotografie můžete přihlásit až do 31. 5. 2021.

Zapojte se do největší fotografické soutěže na světě CEWE Photo Award! Tato soutěž je určena pro všechny nadšence ve světě fotografie. Soutěž má již 4 české výherce a své fotografie můžete přihlásit až do 31. 5. 2021.Hlavní motto soutěže je „Our world is beautiful“.

Hraje se o ceny v celkové hodnotě přes 250 000,– EUR

Hlavní výhrou je cena CEWE Photo Award, zájezd dle vašeho výběru v hodnotě 15 000,– EUR, fotografické vybavení v hodnotě 7 500,– EUR a fotografické produkty společ­nosti CEWE v hodnotě 2 500,– EUR. Vítězové zbývajících devíti kategorií obdrží každý fotografické vybavení v hodnotě 5 000,– EUR a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 2 500,– EUR. Jako ceny za jedenácté až třicáté místo udělíme fotografické vybavení v hodnotě 2 500,– EUR a fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 1 000,– EUR. Výherci na třicátém prvním až tisícím místě budou odměněni každý poukázkou na fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 100,– EUR.

Navíc budou každý měsíc nezávisle na kategorii a zemi původu vyhlášeni tři výherci. Vítězové měsíce obdrží každý poukázku na fotografické produkty společnosti CEWE v hodnotě 100,– EUR. Přehled měsíčních výherců najdete zde.

Arlette Magiera: Sonnen­dach

Přehled soutěžních kategorií:

 1. Příroda
 2. Krajina
 3. Lidé
 4. Zvířata
 5. Architektura a technologie
 6. Sport
 7. Koníčky a volný čas
 8. Vaření a jídlo
 9. Cestování a kultura
 10. Letecké fotografie

Florian Taibon: Luftstand

Porota

Porota CEWE Photo Award se skládá z odborníků, novinářů a fotografů a dbá především na kvalitu záběru (fokus, expozice, kompozice atd.) a na myšlenku snímku vzhledem k tématu soutěže. Musí odpovídat celkový dojem z fotografie – od výběru kategorie až po koncepci snímku.

Aby bylo možné vaši fotografii začlenit do užšího výběru, je mimo jiné potřeba splnit tato kritéria:

 • Odpovídající velikost fotografie; minimálně 1 080 × 1 080 p­ixelů.
 • Pouze jednotlivá fotografie; žádná koláž.
 • Žádné rámečky, grafické prvky nebo zřejmé úpravy fotografie.
 • Žádné textové prvky na fotografii; maximálně jméno fotografa nebo Copyright.

Složení poroty: Yann Arthus-Bertrand – předseda poroty, Christie Goodwin (Anglie), Ulla Lohmann (Německo), Dr. Christian Friege (Německo), Kai Pfaffenbach (Německo), Martin Rak (Česká republika), Petra Horn (Německo).

Své fotografie můžete nahrát zde na webu Cewe Photo Awards.

Edouard Salmon: Surf Matinal sur la côte Landaise

Další probíhající fotosoutěže

Současně samozřejmě probíhá několik soutěží i zde na našem webu FotoAparát.cz, kde můžete také získat hodnotné ceny. Přehled všech soutěží FotoAparát.cz zde. Dále jsme již informovali o soutěži na téma „Rok barev“, kde můžete vyhrát monitor ColorPro každý měsíc. Neváhejte se zúčastnit!

   

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON
LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON

Spo­leč­nost Ni­kon mi­nulý tý­den roz­ší­řila svoji na­bídku o čtyři nové pro­dukty. Řadu pro­duktů roz­ši­řuje černá verze iko­nic­kého fo­to­a­pa­rátu Ni­kon Z fc, ob­jek­tiv NIK­KOR Z 40 mm f/2 (SE), grip pro dál­kové ovlá­dání MC-N10 a  su­per­te­le­ob­jek­tiv NIK­KOR Z 600 mm f/4 TC VR S. Na všechny se dnes po­dí­váme. 

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram