Zapojte se do kampaně „Rok barev“ a vyhrávejte monitor ColorPro každý měsíc!

Celosvětovou celoroční kampaň s názvem ColorPro - „Rok barev“, která odstartovala již 1. února a potrvá do 1. listopadu 2021 zahájila ji společnost ViewSonic. Jediným úkolem účastníků bude zveřejnit své fotografie na Instagramu s hashtagem #MyVisionPrecisely a označit účet ViewSonic ColorPro. Můžete vyhrát monitor ColorPro každý měsíc!

Účastníci kampaně budou mít každý měsíc za úkol zveřejnit své fotografie na Instagramuhashtagem #MyVisionPrecisely a označit účet ViewSonic ColorPro. Z těchto uměleckých děl pak ViewSonic vyhodnotí nejlepší a vždy patnáctý den v každém měsíci vyhlásí vítěze, který získá profesionální monitor ColorPro VP2785–2K. Na konci roku 2021 pak budou zveřejněna díla, která budou u publika nejoblíbenější.

? lze pořídít v ? českých e-shopech za cenu ? – ?
(Zdroj: Heureka.cz)

Každý měsíc ve znamení jedné barvy

V letošním roce bude instagramový účet ColorPro každý měsíc ve znamení jedné barvy, do které se oblékne celý obsah. Barvy nebyly vybírány náhodně, souvisí se svátky nebo s ročním obdobím spojeným s daným měsícem. Barvou první soutěže bude červená a jejího vítěze ViewSonic vyhlásí 15. března. Přihlášky jsou otevřené od 1. února až do konce měsíce.

„Naše kdysi klidné a rozumné životy jsou již velmi dlouho negativně ovlivňovány pandemií, proto doufáme, že vyhlášení naší první celoroční kampaně „Rok barev“ pomůže, abychom přes tento velký bezútěšný mrak spatřili paprsek slunečního světla a probarvili letošní rok pestrou paletou barev,“ uvedl Oscar Lin, vedoucí obchodní divize monitorů společnosti ViewSonic. „Naším cílem je povzbudit lidi z celého světa, aby spojili svou fantazii s krásou barev a naplnili náš Instagram energií pozitivity a inspirace. Těšíme se na jedinečná umělecká díla tvůrců z celého světa.“

Monitory ColorPro byly navrženy pro fotografy, grafické designery, editory videí a tvůrce.

Zúčastněte se a staňte se součástí barevné palety. Chcete-li si prohlédnout další z nejnovějších přihlášených příspěvků, navštivte oficiální účet ColorPro na Instagramu.

Podmínky kampaně „Rok barev”

  • Soutěžní období: 1. února 2021 – 30. listopadu 2021
  • Jak se přihlásit:
  1. Sledujte oficiální účet ColorPro na Instagramu.
  2. Uveřejněte fotografii související s barvou měsíce na veřejném účtu na Instagramu.
  3. Na fotografii označte oficiální účet Instagramu ColorPro.
  4. Označte hashtagem „#MyVisionPre­cisely“ a připojte označení země (např. #USA, #Japan) v popisku příspěvku.
  • Výběr vítězů: Všechny práce přihlášené do soutěže budou posuzovány na základě jejich celkového dopadu, originality, kreativity, barevnosti a odstínu. Vítězné dílo bude vyhlášeno prostřednictvím Instagramu 15. den každého měsíce.
  • Cena: profesionální displej ColorPro VP2785–2K pro jednoho vítěze každý měsíc.

? lze pořídít v ? českých e-shopech za cenu ? – ?
(Zdroj: Heureka.cz)

Přečtěte si podrobné podmínky soutěže.

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON
LISTOPADOVÉ NOVINKY SPOLEČNOSTI NIKON

Spo­leč­nost Ni­kon mi­nulý tý­den roz­ší­řila svoji na­bídku o čtyři nové pro­dukty. Řadu pro­duktů roz­ši­řuje černá verze iko­nic­kého fo­to­a­pa­rátu Ni­kon Z fc, ob­jek­tiv NIK­KOR Z 40 mm f/2 (SE), grip pro dál­kové ovlá­dání MC-N10 a  su­per­te­le­ob­jek­tiv NIK­KOR Z 600 mm f/4 TC VR S. Na všechny se dnes po­dí­váme. 

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram