Únorové vydání časopisu FotoVideo nabízí rozhovory s osobnostmi i pozměněný layout

Únorový díl časopisu FotoVideo obsahuje koktejl zajímavých a inspirujících textů a fotografií. Hned v úvodní části tohoto vydání najdete mnoho vynikajících fotografujících osobností, jako například rozhovor s Lukášem Bíbou, Otou Metličkou, Jiřím Jiroutkem nebo slovenským fotografem Eduardem Genserekem. Přečíst si můžete i právní poradnu o uzavírání a typech fotografických smluv, kterou si pro Vás připravila JUDr. Pavla Nečasová. Únorové vydání bude tak jako lednové v pozměněném layoutu.

Lednové vydání zaujalo a to byla naše výzva pro únorové

Hned na začátku rádi konstatujeme, že se vám náš nový, pozměněný layout líbí a přijali jste tu malou modernizaci pětadvacetiletého, typicky českého měsíčníku s povděkem. Trochu se nám ulevilo, a tak ještě s větší vervou jedeme dál. Už i toto konstatování nám přidalo optimismu, se kterým jsme vybírali další skvělé fotografy a jejich nápady pro toto vydání.

Optimistické únorové FotoVideo

Bývaly časy, kde jsme si tak hezky psali, že únor je krásně bílý, a že jistě nafotíme spoustu snímků na horách a popřáli si příjemnou zimní rekreaci a krásné prázdniny dětem. Tento únor stejně jako už skoro celý rok před ním nám dost zkomplikovala bláznivá čínská nemoc, se kterou se každý vyrovnáváme tak, jak to nejlépe umíme. Náš národ fotografický je známý svou svobodomyslností a touhou objevovat, což se současnou situací nejde moc dohromady zvláště, když k tomu navíc přicházíme o peníze. Tak vydržte a zkusme se i na tento díl našich životů dívat s námi alespoň trochu optimisticky.

Listujte pomalu, je toho zase dost!

Když bychom se chtěli trochu systematicky podívat na náš únorový koktejl textů a fotografií, který právě otevíráte, tak můžeme s radostí konstatovat, že v úvodní části tohoto vydání máme samé vynikající fotografující osobnosti. Lukáš Bíba patří k nejuznávanějším reportérům u nás a každý jeho snímek je požitkem a pastvou pro oči. Byl to obtížný výběr, dělali jsme ho třikrát po sobě. Následuje Ota Metlička, suverénní vítěz devatenáctého ročníku soutěže Fotograf roku, jehož výpověď nám udělala nesmírnou radost. Nemůžeme nezmínit nádherné snímky Jiřího Jiroutka v rozhovoru s Alenou Čechovou a vynikající rozhovor s dokonalým slovenským fotografem a autorem řady fotografických knih Eduardem Genserekem.

Praxe střídá Inspiraci a soutěž následuje

FotoVideo je známé svými praktickými materiály, na které naši čtenáři živě reagují a domáhají se pokračování. Občas se nám povede tu naší praktickou část zvětšit a „zahustit“ a to je i případ tohoto únorového vydání. Zatím je ještě čas studovat a připravovat se na fotografickou sezónu a my věříme, že vám zkušenosti a rady Petra Jana Juračky, Petra Březiny, Jakuba Cejpka, Patra Špelty a třeba i ty naše čistě redakční přijdou vhod. Tentokrát se nezapomeňte pozorně podívat na naší občasnou právní poradnu, kterou opět připravila JUDr. Pavla Nečasová, jejíž rady o uzavírání a typech fotografických smluv vám jistě přijdou vhod. Tak si to únorové FotoVideo pěkně užijte!

Vybírejte z témat únorového vydání časopisu FotoVideo a hlavně si ho kupte:

Dále v tomto čísle najdete:

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „DVA“ VYHODNOCENO!

Najdete svůj úspěšný snímek mezi třiceti nejlepšími? Fotograf roku jede na plné obrátky.

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Nejvýhodnější je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu před­platnému FotoVideo. Můžete udělat radost sobě i svým blízkým na dalších dvanáct měsíců! S předplatným časopisu FotoVideo opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si FotoVideo natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda jej chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena a dárek je k novému, celoročnímu předplatnému.

Objednávejte a vybírejte již nyní zde na webu FotoVideo.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Aktuální FotoSoutěže Galerie FotoAparát.cz
Aktuální FotoSoutěže Galerie FotoAparát.cz

Každý mě­síc se mů­žete zú­čast­nit ně­ko­lika sou­těží v naší ga­le­rii. Každá má při­tom trošku jiná pra­vi­dla, sou­těž Okem Pro­fe­si­o­nála hod­notí zku­šený fo­to­graf, o ví­tě­zích dvou­mě­síční sou­těže roz­ho­du­jete sami svým bo­do­vým hod­no­ce­ním a Téma dne si ur­ču­jete sami a má uni­kátně pouze slovní hod­no­cení.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram