Aktualizace firmware pro modely Panasonic LUMIX S1R, S1H a S1

Společnost Panasonic oznámila, že do konce roku 2020 vydá programy aktualizace firmware pro Full-Frame bezzrcadlovky LUMIX S1H, S1R a S1.

S novou verzí firmwaru dostanou majitelé bezzrcadlovky S1R možnost pořizovat video v 5K kvalitě.

Pro modely S1R, S1H a S1 bude k dispozici také nejmodernější technologie automatického ostření.

Modely S1R, S1H a S1 získají výkonové parametry letošní novinky LUMIX S5. Vylepšená funkce automatického ostření vyniká zejména ve funkci detekce člověka a jeho pohybu. Kromě očí, obličeje a těla nyní systém rozpoznává samostatně v reálném čase i hlavu pro přesnější zaostření. Systém sleduje osobu, i když se rychle pohybuje, otočí se zády k objektivu, skloní hlavu nebo se pohybuje ve větší vzdálenosti od fotoaparátu. Vylepšení technologie DFD zlepšilo i výkon AFC, což také umožňuje uživatelům sledovat malé nebo rychle se pohybující objekty a zachytit je ostře, kdykoliv se stiskne spoušť.

Uživatelé si těchto vylepšení užijí jak v režimu fotografování tak i záznamu videa.

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl
Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl

De­vátý díl ob­lí­bené „Školy světla od Mi­s­tra Jana Po­hrib­ného“ se vě­nuje umě­lému světlu. Do­zvíte se, jak pra­co­vat s umě­lým svět­lem, jaké jsou jeho druhy a jak je uplat­nit a kom­bi­no­vat. Vy­svět­líme si tyto typy osvět­lení: *Hlavní světlo *Do­plň­kové světlo *Pro­tisvětlo *Světlo na po­zadí *Am­bi­entní světlo *Efek­tové světlo.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace