Brněnský e-FotoMaraton 2020: vítězové a jejich fotografie

V sobotu 13. června proběhla v Brně fotografická soutěž e-FotoMaraton 2020. Úkolem bylo během pěti hodin vyfotografovat v okolí (nemuselo být Brno) sérii snímků na témata, která byla vylosována ve vysílání Fotograficky.guru. Na e-FotoMaraton bylo v tomto ročníku přihlášeno celkem 92 lidí. Pojďme se tedy podívat na vítěze a jejich fotografie.

Vyhlášení výsledků bylo možné sledovat v živém vysílání ze dne 17. 6. 2020. Pro letošní ročník byla vylosována tato témata:

• Vada na kráse
  • Modrá je dobrá
  • Byrokracie
  • Dnes
  • Schovávaná

Na e-FotoMaraton bylo přihlášeno celkem 92 lidí, „do cíle doběhlo“ pouhých 49 soutěžících. Těžko říci, zdali je odradila těžší soutěžní témata nebo nečekaně horké a dusné sobotní počasí. Každopádně, pojďme se podávat na vítěze a jejich fotografie. Nejprve začneme s vítěznými snímky pro jednotlivé kategorie.

Pro vítěze byly připraveny knižní ceny z vydavatelství Zo­ner Press

Vítězná fotka z kategorie Vada na kráse (autor: Petra Toboříková)

Vítězná fotka z kategorie Modrá je dobrá (autor: Václav Mužík)

Vítězná fotka z kategorie Byrokracie (autor: Jiří Grulich)

Vítězná fotka z kategorie Dnes (autor: Martin Červený)

Vítězná fotka z kategorie Schovávaná (autor: Miloš Fichtl)

Všem výhercům z jednotlivých soutěžních témat blahopřejeme. A nyní celkoví vítězové.

Třetí místo – Josefína Součková a Veronika Zamišková

Boj o třetí místo byl napínavý – má dva vítěze, kteří získali stejný počet bodů. Následující pětice soutěžních fotografií pochází od Josefíny Součkové.

Nyní vítězné fotografie Veroniky Zamiškové:

Druhé místo – Michal Přibyl

Na druhém místě se již neopakovala situace ze třetího místa. Výherce je pouze jeden, pan Michal Přibyl a jeho pětice vítězných fotografií je následující:

První místo – Aleš Mylan

Celkovým vítězem letošního e-FotoMaratonu 2020 se stal pan Aleš Mylan s následujícími fotografiemi:

Všem výhercům blahopřejeme. Na shledanou u příštího e-FotoMaratonu 2021.