Na Fomio.cz koupíte Lowepro, National geographic, Joby, Velbon s 25% slevou

  • 22.05.2020
  • PR

Společnost Olympus spustila nový e-shop Fomio.cz, ve kterém můžete online nakoupit všechny produkty značek jako Lowepro, National geographic, Joby, Velbon s 25% slevou. Sleva platí do konce května 2020.

Společnost Olym­pus, která v ČR funguje už řadu let jako zástupce několika světových značek fotografického příslušenství, spustila nový e-shop Fomio.cz, ve kterém můžete nakoupit všechny foto-výrobky „pod jednou střechou“ online, a do konce května se slevou 25%.


Jedná se o značky Lowepro (brašny, batohy), Joby (kloubové stativy, držáky), National Geographic (brašny a stativy), Velbon (stativy a monopody), Jupio (akumulátory, nabíječky, blesky, LED světla) a další. Pro tři zmíněné značky (Lowepro, Joby a Velbon) Olympus provozuje také internetové obchody. Všechny tyto e-shopy budou postupně vypnuty a nahrazeny jedním společným internetovým obchodem s názvem www.fomio.cz

Cílem tohoto rozhodnutí je zkonsolidovat všechny zastupované značky pod jednu digitální platformu a nabídnout tak zákazníkům kompletní nabídku výrobků na jednom místě. Nezanedbatelnou výhodou je také jednodušší správa z pohledu administrativy a marketingu. Do budoucna se plánuje, že se počet zastupovaných značek bude dále rozšiřovat.

 Sleva 25% na novém online obchodu Fomio.cz platí do 31. května 2020 a je potřeba při nákupu zadat speciální slevový kód:

 Více informací najdete na Fomio.cz

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Tip na článek

David Weinhauer - fotograf aktů
David Weinhauer - fotograf aktů

Da­vid Weinhauer je br­něn­ský fo­to­graf aktů, známý pře­de­vším svou in­stagra­mo­vou sé­rií por­trétů „Sprosté kafe“. Něj­čas­těji fotí s ama­tér­skými kli­ent­kami. Ně­které z nich chtějí fotky pro sebe, ji­ným po­má­hají v psy­cho­te­ra­pii. Na­jdou se i ta­kové, které za fo­cení ne­chtějí za­pla­tit a vy­u­ží­vají k tomu různé tak­tiky.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace