Na Fomio.cz koupíte Lowepro, National geographic, Joby, Velbon s 25% slevou

  • 22.05.2020
  • PR

Společnost Olympus spustila nový e-shop Fomio.cz, ve kterém můžete online nakoupit všechny produkty značek jako Lowepro, National geographic, Joby, Velbon s 25% slevou. Sleva platí do konce května 2020.

Společnost Olym­pus, která v ČR funguje už řadu let jako zástupce několika světových značek fotografického příslušenství, spustila nový e-shop Fomio.cz, ve kterém můžete nakoupit všechny foto-výrobky „pod jednou střechou“ online, a do konce května se slevou 25%.


Jedná se o značky Lowepro (brašny, batohy), Joby (kloubové stativy, držáky), National Geographic (brašny a stativy), Velbon (stativy a monopody), Jupio (akumulátory, nabíječky, blesky, LED světla) a další. Pro tři zmíněné značky (Lowepro, Joby a Velbon) Olympus provozuje také internetové obchody. Všechny tyto e-shopy budou postupně vypnuty a nahrazeny jedním společným internetovým obchodem s názvem www.fomio.cz

Cílem tohoto rozhodnutí je zkonsolidovat všechny zastupované značky pod jednu digitální platformu a nabídnout tak zákazníkům kompletní nabídku výrobků na jednom místě. Nezanedbatelnou výhodou je také jednodušší správa z pohledu administrativy a marketingu. Do budoucna se plánuje, že se počet zastupovaných značek bude dále rozšiřovat.

 Sleva 25% na novém online obchodu Fomio.cz platí do 31. května 2020 a je potřeba při nákupu zadat speciální slevový kód:

 Více informací najdete na Fomio.cz

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Tip na článek

Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl
Posviťte si na to aneb co zmůže i jedna lampa. Škola světla Jana Pohribného MQEP 9. díl

De­vátý díl ob­lí­bené „Školy světla od Mi­s­tra Jana Po­hrib­ného“ se vě­nuje umě­lému světlu. Do­zvíte se, jak pra­co­vat s umě­lým svět­lem, jaké jsou jeho druhy a jak je uplat­nit a kom­bi­no­vat. Vy­svět­líme si tyto typy osvět­lení: *Hlavní světlo *Do­plň­kové světlo *Pro­tisvětlo *Světlo na po­zadí *Am­bi­entní světlo *Efek­tové světlo.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace