Společnost Sony uvedla nový objektiv FE 35mm F1.8

Společnost Sony rozšiřuje portfolio fullframových objektivů typu E-Mount o lehké sklo s pevnou ohniskovou vzdáleností 35 mm a světelností F1.8.

Setkani fotografu

Kompaktní rozměry a nízká hmotnost tohoto fullframového objektivu s velkou clonou a pevnou ohniskovou vzdáleností zaručují, že je objektiv snadno přenosný a hodí se pro fotografování celé řady objektů od běžných momentek, jídla a krajiny přes noční scény. Nový objektiv přináší vysokou obrazovou kvalitu po celé ploše snímku s maximální clonou F 1.8 a tichým autofokusem. Díky malým rozměrům je ideální volbou pro fullframové fotoaparáty i těla s APSC snímačem (ekvivalent ohniskové vzdálenosti 52,5 mm).

Všestranné ovládání a snadná manipulace pro široké spektrum situací při fotografování

  • Programovatelné tlačítko pro uzamčení ostření a přepínač režimu ostření pro okamžité přepnutí mezi automatickým a manuálním ostřením.
  • Manuální ostření s lineární odezvou pro citlivé ovládání ručního ostření s přesnou odezvou.
  • Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti podporuje všestrannost a spolehlivost tohoto nového objektivu a v uživateli vzbuzuje pocit důvěry.

Tichý AF s trackingem pro nahrávání videa i fotografování

Rychlý, přesný a tichý systém linear-motor AF pohonu pro spolehlivé ostření při snímání fotografií i natáčení videí, při němž je využit chod lineárních motorů pro citlivé kontinuální ostření. „Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 35 mm je skvělou volbou pro celou řadu fotografů, protože je díky své univerzálnosti tím správným objektivem pro tolik různých typů snímků.“
Yann Salmon-Legagneur, ředitel produktového marketingu divize digitální techniky společnosti Sony Europe.
„Náš nový objektiv FE 35mm F1.8 spojuje špičkovou ostrost po celé ploše snímku s opravdu lehkou konstrukcí a jsme pevně přesvědčeni, že zaujme široké spektrum fotografů a tvůrců videí.“

FE 35mm F1.8 se do Evropy začne dovážet od srpna 2019.

Klíčové vlastnosti produktu

  • Veliká maximální clona F1.8
  • Váha 280 gramů a rozměry 65,6 mm (průměr) na 73,0 mm (délka)
  • Sofistikovaná optická konstrukce zahrnuje asférický prvek, jehož úkolem je potlačit aberaci a zajistit vysoké rozlišení po celé ploše snímku. Kruhová clona s devíti lamelami umožňuje docílit nádherného bokehu.
  • Minimální ostřící vzdálenost 0,22 m a maximální zvětšení 0,24× nabízí snadný přístup k fotografování detailních snímků.


     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

FotoMaraton Sumava

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace