Čtení mezi řádky - ILFORD PHOTO studentská soutěž

Až do 31. ledna mohou se mohou kreativní studenti zúčasnit soutěže pořádané společností Fomei, a to ILFORD PHOTO - Čtení mezi řádky. 

Setkani fotografu

Společnost Fomei pořádá i letos soutěž pro studenty středních a vysokých škol ILFORD PHOTO, tentokrát na téma „Čtení mezi řádky“. 

„Slova jsou důležitá. Všichni máme oblíbenou knihu, báseň, citát, nebo úryvek z filmu či písně. Inspirujte se tedy těmito slovy a pokuste se svým fotoaparátem zachytit obraz, který by je vystihl.“

Podstatou soutěže je, že studenti fotí pomocí ILFORD PHOTO nebo Kentmere černobílého filmu a poté si fotografie sami vyvolají v temné komoře na tradiční černobílé fotopapíry značky již zmíněných značek. 

Pravidla v kostce 

  • Zúčastnit se mohou studenti všech věkových kategorií, studujících na střední škole nebo univerzitě (kombinované i prezenční studium) v České a Slovenské republice.
  • Minimální velikost soutěžního snímku je 20×25 cm. Všechny zvětšeniny menší než určený minimální rozměr budou automaticky diskvalifikovány.
  • Všechny soutěžní snímky musejí být ze zadní strany označeny cedulkou s názvem snímku, jménem soutěžícího a jeho e-mailem, školou a jménem vyučujících.
  • Všechny soutěžní fotografie musejí být vytvořeny z černobílých filmů ILFORD nebo Kentmere a také musí být vyvolány Vámi (účastníky soutěže) v temné komoře na tradiční černobílé fotopapíry ILFORD nebo Kentmereo. Každý snímek musí být takto označen zvlášť. Platí bez výjimky pro všechny snímky.
  • Počet přihlášených fotografií není nijak limitován.

Ocenění

  • 1. místo: Cer­tifikát a titul ILFORD Photo CZ & SK Studentský fotograf roku 2018. Výherní snímek bude profesionálně zvětšen a zarámován. Poukaz na produkt dle výběru v hodnotě 4000 Kč z nabídky na fomei.com.
  • 2. místo: Cer­tifikát a poukaz na produkty dle výběru v hodnotě 2000 Kč z nabídky na fomei.com.
  • Cena pro školy: Škola, jejíž studenti odevzdají do soutěže nejvíce platných soutěžních snímků, získá poukázku v hodnotě 4000 Kč, kterou bude moci využít k nákupu produktů na fomei.com.

Více informací najdete na stránkách soutěže.

     

Líbil se vám článek?

Podobné články

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

FotoMaraton Sumava

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace