Čtení mezi řádky - ILFORD PHOTO studentská soutěž

Až do 31. ledna mohou se mohou kreativní studenti zúčasnit soutěže pořádané společností Fomei, a to ILFORD PHOTO - Čtení mezi řádky. 

Společnost Fomei pořádá i letos soutěž pro studenty středních a vysokých škol ILFORD PHOTO, tentokrát na téma „Čtení mezi řádky“. 

„Slova jsou důležitá. Všichni máme oblíbenou knihu, báseň, citát, nebo úryvek z filmu či písně. Inspirujte se tedy těmito slovy a pokuste se svým fotoaparátem zachytit obraz, který by je vystihl.“

Podstatou soutěže je, že studenti fotí pomocí ILFORD PHOTO nebo Kentmere černobílého filmu a poté si fotografie sami vyvolají v temné komoře na tradiční černobílé fotopapíry značky již zmíněných značek. 

Pravidla v kostce 

  • Zúčastnit se mohou studenti všech věkových kategorií, studujících na střední škole nebo univerzitě (kombinované i prezenční studium) v České a Slovenské republice.
  • Minimální velikost soutěžního snímku je 20×25 cm. Všechny zvětšeniny menší než určený minimální rozměr budou automaticky diskvalifikovány.
  • Všechny soutěžní snímky musejí být ze zadní strany označeny cedulkou s názvem snímku, jménem soutěžícího a jeho e-mailem, školou a jménem vyučujících.
  • Všechny soutěžní fotografie musejí být vytvořeny z černobílých filmů ILFORD nebo Kentmere a také musí být vyvolány Vámi (účastníky soutěže) v temné komoře na tradiční černobílé fotopapíry ILFORD nebo Kentmereo. Každý snímek musí být takto označen zvlášť. Platí bez výjimky pro všechny snímky.
  • Počet přihlášených fotografií není nijak limitován.

Ocenění

  • 1. místo: Cer­tifikát a titul ILFORD Photo CZ & SK Studentský fotograf roku 2018. Výherní snímek bude profesionálně zvětšen a zarámován. Poukaz na produkt dle výběru v hodnotě 4000 Kč z nabídky na fomei.com.
  • 2. místo: Cer­tifikát a poukaz na produkty dle výběru v hodnotě 2000 Kč z nabídky na fomei.com.
  • Cena pro školy: Škola, jejíž studenti odevzdají do soutěže nejvíce platných soutěžních snímků, získá poukázku v hodnotě 4000 Kč, kterou bude moci využít k nákupu produktů na fomei.com.

Více informací najdete na stránkách soutěže.

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Obsah článku

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky
Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky

Ši­ro­ko­úhlé ob­jek­tivy ne­boli ši­ro­káče jsou mezi fo­to­grafy ob­lí­bené, ale ne vždy je snadné se mezi nimi vy­znat. Proto při­ná­šíme pře­hled nej­lep­ších ši­ro­ko­úh­lých ob­jek­tivů pro Ni­kon a Ca­non.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace