Samyang uvádí FF objektiv AF 24mm F2.8 Sony FE

Společnost Samyang Optics přináší nový objektiv s automatickým zaostřováním pro vlastníky fotoaparátů Sony. V pondělí 11.června 2018 oznámil Samyang uvedení objektivu Samyang AF 24mm F2.8 FE pro full framer fotoaparáty s bajonetem Sony E, který kvalitou a cenou konkuruje možnostem značky Sony. Tento lehký širokoúhlý objektiv zdědil proslulou kvalitu obrazu řady Samyang širokoúhlých objektivů a poskytuje tichý, rychlý a přesný systém AF.

Společnost Samyang Optics (http://www.samyanglensglobal.com) přináší nový objektiv s automatickým zaostřováním pro vlastníky fotoaparátů Sony. V pondělí 11.června 2018 oznámil Samyang uvedení objektivu Samyang AF 24mm F2.8 FE pro full framer fotoaparáty s bajonetem Sony E, který kvalitou a cenou konkuruje možnostem značky Sony. Tento lehký širokoúhlý objektiv zdědil proslulou kvalitu obrazu řady Samyang širokoúhlých objektivů a poskytuje tichý, rychlý a přesný systém AF.

Drobný ale široký Samyang AF 24mm F2.8 FE váží okolo 93,6 g a je široký pouhých 3,8 cm bez sluneční slony a zadní krytky. Optická konstrukce objektivu Samyang AF 24mm F2.8 se skládá ze 7 členů v 7 skupinách a poskytuje vysoké rozlišení od středu obrazu až k rohům. Tři asférické členy a dva členy s vysokým indexem lomu spolu s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating pomáhají minimalizovat chromatické aberace a nežádoucí rozptyl světla.

Objektiv Samyang AF 24mm F2.8 FE je vybaven rychlým a přesným systémem AF a minimální zaostřovací vzdáleností 0,24mm, čímž je ideální pro outdoorové akce, ale také pro detailní fotografie krajin, selfie, portrétů, jídla, při cestování, sportovních akcích apod.

Dostupný od června 2018. Samyang AF 24mm F2.8 FE bude k dispozici od poloviny června 2018.

Společnost Samyang Optics uspořádá různé online události k oslavě uvedení objektivu AF 24mm F2.8 FE.
*Facebook objektivů Samyang: http://www.facebook.com/…nglensglobal

*Instagram objektivů Samyang: http://www.instagram.com/…nglensglobal

Podrobnější informace o produktu naleznete na oficiálních stránkách společnosti Samyang Optics (http://www.samyanglensglobal.com).

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Nejčtenější články:

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace