"Nový rok. Nové příběhy." Canon spouští zimní cashback

Canon spouští novou webovou stránku, kde lidem poradí, jaké fotografické vybavení si vybrat. Ale nezůstane jen u toho a rozdá tipy i na výběr objektivů, příslušenství nebo tiskáren. K tomu všemu u vybraných produktů snižuje cenu v zimním cashbacku.

Canon se snaží maximálně zjednodušit výběr fotografického vybavení. Proto na stránkách Canonu naleznete jednoduchého rádce, jak vybrat fotovýbavu ať už sobě nebo někomu blízkému jako vánoční dárek. 

To ale není ani zdaleka vše, Canon totiž ode dnešního dne spouští zimní cashback na své produkty. Nejsou to jen objektivy a fotoaparáty, ale i blesky, videokamery nebo tiskárny. Úspěšní žadatelé dostanou k vybraným modelům i 100 GB místa v cloudu.

Cashback lze uplatnit na vybrané výrobky Canon zakoupené od 1. listopadu do 31. ledna příštího roku včetně. Je podmínkou, že osoba uplatňující cashback musí být starší 18 let a mít trvalé bydliště na území ČR. Zboží musí být zakoupeno od autorizovaného prodejce, jejichž seznam a další informace nalez­nete zde. Žádost můžete uplatnit nejpozději do 28. února 2018. Při nákupu setu zrcadlovky a objektivu je možné uplatnit cashback pouze na tělo.

Zboží, na které je možno cashback uplatnit:

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Zobrazit diskusi ke článku ve fóru

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (1)

Tisknout článek

Nejčtenější články:

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace