Výstavy v minigalerii Centra FotoŠkoda - květen 2017

V článku naleznete program výstav v Minigalerii Centra FotoŠkoda v květnu 2017. Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje každému zájemci prezentovat své fotografie formou výstavy tištěných fotografií, s možností projekce na velkoformátové obrazovce a s vernisáží. Výstavy mohou být prodejní.

Setkani fotografu

Každý týden nabízí Minigalerie Centrum Fotoškoda jinou fotografickou výstavu.

Vernisáže výstav se konají každé pondělí v 17.00 hodin (v případě, že je pondělí státním svátkem, koná se vernisáž v úterý). Výstavy končí v sobotu téhož týdne nebo týdne následujícího (v případě 14ti denní výstavy) v 17:00 hod.

Výstavy v květnu 2017:

24. 4. – 6. 5. 2017 Jana Šorfová
www.zahradanatelo.cz
Květy, hory, jezera – má zahrada na tělo
9. 5. – 20. 5. 2017 Jaroslav Hora
www.horuseye.cz
Městem a krajinou
  • vernisáž proběhne 11.5.2017 od 17:00
22. 5. – 4. 6. 2017 Dan Vojtěch
www.danvojtech.cz
FotoŠkoda FEST

Změna programu, termínu a času vernisáže vyhrazena!

Podmínky a informace pro rok 2017

Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje umístění až 44 fotografií v rozměru 30 × 45 cm nebo 30 × 40 cm. Součástí vybavení minigalerie je velkoformátová plazmová obrazovka pro prezentaci fotografií probíhající výstavy a oddechová zóna s možností posezení a bezplatného připojení k internetu prostřednictvím WI-FI sítě. Dále minigalerie nabízí prostor pro prezentaci velkoformátových fotografií pro dlouhodobé výstavy na hlavních schodištích. V rámci vernisáže výstavy se nabízí i možnost využití zvukového zařízení. Každá výstava může být prodejní.

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Kurz rekvalifikace fotoreportér

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace