Výstavy v minigalerii Centra FotoŠkoda - březen 2017

V článku naleznete program výstav v Minigalerii Centra FotoŠkoda v březnu 2017. Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje každému zájemci prezentovat své fotografie formou výstavy tištěných fotografií, s možností projekce na velkoformátové obrazovce a s vernisáží. Výstavy mohou být prodejní.

Setkani fotografu

Každý týden nabízí Minigalerie Centrum Fotoškoda jinou fotografickou výstavu.

Vernisáže výstav se konají každé pondělí v 17.00 hodin (v případě, že je pondělí státním svátkem, koná se vernisáž v úterý). Výstavy končí v sobotu téhož týdne nebo týdne následujícího (v případě 14ti denní výstavy) v 17:00 hod.

Program výstav březen 2017

Termín Vystavující Název výstavy
27. 2. – 11. 3. 2017 Fotoklub BhaBhines
www.bhabhines.cz
Domácí úkoly
13. 3. – 25. 3. 2017 Mgr. Andrea Fojtíková
www.ladyfoto.cz
Patagonie
27. 3. – 8. 4. 2017 Ondřej Záruba
www.zarubafoto.cz
Island z ptačí perspektivy
  • bez vernisáže


Změna programu, termínu a času vernisáže vyhrazena!

Podmínky a informace pro rok 2017

Minigalerie Centra FotoŠkoda umožňuje umístění až 44 fotografií v rozměru 30×45 cm nebo 30×40 cm. Součástí vybavení minigalerie je velkoformátová plazmová obrazovka pro prezentaci fotografií probíhající výstavy a oddechová zóna s možností posezení a bezplatného připojení k internetu prostřednictvím WI-FI sítě. Dále minigalerie nabízí prostor pro prezentaci velkoformátových fotografií pro dlouhodobé výstavy na hlavních schodištích. V rámci vernisáže výstavy se nabízí i možnost využití zvukového zařízení. Každá výstava může být prodejní.

     

Líbil se vám článek?

Obsah článku

Tisknout článek

Kurz rekvalifikace fotoreportér

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace