Chcete se na nové verzi fotoaparat.cz poprvé přihlásit se svým starým účtem? Použijte prosím aktivační formulář.

Putovní výstava "Od Sahary po Himálaj" nyní v OC Novodvorská

Výstava "Od Sahary po Himálaj" je k vidění teď v červnu až do 2.7. 2017 v OC Plaza Novodvorská. Uvedli ji  Robert Vano a Helena Macenauerová v pondělí 12. června. Na velkoformátových fotografiích můžete shlédnout unikátní záběry účastníků našich fotoexpedic. Všechny srdečně zveme!

FotoInstitut.cz vás zve na výstavu v OC Plaza Novodvorská. Vidět tu můžete část kolekce fotografií z pu­tovní výstavy „Od Sahary po Himálaj“, jejíž patronem je Robert Vano a kterou pořádá Fotoinstitut.cz společně s fotografy, kteří se účastní jeho fotoexpedic.

Výstava je putovní a bude ke zhlédnutí na různých výstavních místech po celé ČR. V galerii OC Plaza Novodvorská ji můžete vidět celý červen až do do 2.7. 2017. Uvedena byla besedou s Robertem Vano v pondělí 12.6. V létě ji můžete shlédnout na radnici v Kašperských Horách, v září a říjnu na radnici v Moravských Budějovicích, nebo v prosinci v moderně zrekonstruovaném Špejcharu v Želči u Tábora.

FotoInstitut.cz již od r. 2004 pořádá pro amatérské i profesionální fotografy výpravy do více jak 15 zemí celého světa. Na velkoformátových fotografiích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se účastníci fotoexpedic se svými objektivy vypravili. Autoři fotografií poskládali výstavní mozaiku ze svých cest po Skotsku, Islandu, Helgolandu, Toskánsku, Egyptě, Nepálu, Vietnamu, Japonsku, Namibii a USA.

Výběr fotografií z výstavy:

Helgoland Helgoland
Island Island
Japonsko Japonsko
Ladakh Ladakh
Ladakh Namibie
Skotsko
Tosk?nsko USA
Vietnam Vietnam

(popisek a autor fotografie se zobrazí po najetí myší či rozkliknutí)

Více o expedicích FotoInstitut.cz na http://www.fotoinstitut.cz/kurz/tag/44

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Nejčtenější články:

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace