Únor: Zaostřeno na galerii Černobílé foto

V měsíci únoru máme zaostřeno na galerii Černobílé foto. Patronem Galerie je světoznámý fotograf Robert Vano. Co to znamená? Vkládejte fotografie do galerie Černobílé foto a budete moci vyhrát knihu 'Robert Vano (fotka nemusí být ostrá)', položit mistrovi otázky o černobílé fotografii a těšit se na článek s vybranými fotografiemi na konci měsíce.


V naší Galerii jsme pro vás připravili novinku – Galerie měsíce.

Pro únor 2016 byla vybrána galerie Černobílé foto. Patronem je světově uznávaný fotograf Robert Vano.

Co to znamená? Zaměříme se na fotografie v této kategorii vložené během měsíce února, se kterými budou spojeny tyto aktivity:

1) Fotografie vybraná Robertem Vano získá cenu – knihu Robert Vano (fotka nemusí být ostrá).

2) Dále budou týmem FotoAparát.cz vybrány fotografie (podle množství a kvality): nejvíce bodů, nejvíce komentářů, nejvtipnější, nejvíce zaujala…

3) Robert Vano odpoví na vaše otázky z oblasti černobílé fotografie.

Vybraná fotografie z galerie Černobílé foto vložená v měsíci únoru získá cenu – knihu Robert Vano (fotka nemusí být ostrá). Vybere ji mistr sám.

Požádali jsme Roberta Vano o radu pro vás:

„Všechny zde zdravím a držím vám palce.

Nejlepší rada? Nikoho neposlouchat, ale fotit podle srdce. Když pak uděláte chybu, umíte ji opravit. Ale když vám někdo poradí a uděláte pak chybu, tak ji neumíte opravit vy, ale může ji opravit jen ten, kdo vám poradil. Když se fotka bude líbit tvému srdci, tak tě nezajímá náhled druhých lidí.

Když jsem se kdykoliv zeptal pana Horsta, zda už je fotka dobrá, aniž se na fotku podíval, odpověděl: Ty se ptáš? Tak asi dobrá není. 

Zeptal jsem se tedy: A kdy budu vědět, že už je fotka dobrá?

Odpověděl: Až se nebudeš ptát.“

     

Líbil se vám článek?

Komentáře

Tento článek nemá žádné komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Komentáře k článku (0)

Tisknout článek

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky
Doporučujeme: Nejlepší širokáče pro zrcadlovky

Ši­ro­ko­úhlé ob­jek­tivy ne­boli ši­ro­káče jsou mezi fo­to­grafy ob­lí­bené, ale ne vždy je snadné se mezi nimi vy­znat. Proto při­ná­šíme pře­hled nej­lep­ších ši­ro­ko­úh­lých ob­jek­tivů pro Ni­kon a Ca­non.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace