Výstava "Zatmění Slunce a noční fotografie" z fotoexpedic 2017

Zveme vás na výstavu fotografií z FotoExpedic 2017 FotoInstitut.cz, která probíhá od 2. do 15.10.2017 v Minigalerii Centrum FotoŠkoda. Vernisáž se koná 2.10. od 17:00. 

FotoAparát.cz a FotoInstitut.cz vás zve na výstavu fotografií z FotoExpedic 2017 v Minigaleriii Centrum FotoŠkoda

Výstava fotografií nabídne unikátní záběry z úplného zatmění Slunce, poblíž amerického města Casper, kam se fotoexpedice FotoIsntitut.cz vypravila 21. srpna 2017. i z foto­grafování noční oblohy v himálajském Ladakhu u jezera Tso Kar ležícího ve výšce 4300 metrů.

V roce 2017 se vypravili fotografové pod vedením Heleny a Andreje Macenau­erových z Fotoinstitut­.cz fotografo­vat sakury do Japonska, tereje a tuleně na Helgoland, Bud­dhistické slavnosti do Himálají v indickém Ladakhu či krajinářské klenoty národních parků jihozápadu USA, jakými jsou NP Yellowstone, Teton či Rocky Mountains.

Na vystavených snímcích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se se svými objektivy účastníci těchto fotoexpedic vypravili.

Nejdůležitější pro fotografa je umět vnímat světlo, jak se mění během dne i noci. A právě „světlo“ je tím hlavním pojítkem vystavených fo­tografií.

Vernisáž výstavy proběhne 2. října od 17:00 v prosto­rách Minigale­rie Centrum FotoŠkoda.

Výstava trvá do 15.10.2017

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Tip na článek

Doporučujeme: Nejlepší fotomobily
Doporučujeme: Nejlepší fotomobily

Jak vy­brat skvěle fo­tící smart­phone? Které mo­dely te­le­fonů jsou ide­ální? Pro­jděte si náš ak­tu­a­li­zo­vaný pře­hled nej­lep­ších fo­to­te­le­fonů.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram