Výstava "Zatmění Slunce a noční fotografie" z fotoexpedic 2017

Zveme vás na výstavu fotografií z FotoExpedic 2017 FotoInstitut.cz, která probíhá od 2. do 15.10.2017 v Minigalerii Centrum FotoŠkoda. Vernisáž se koná 2.10. od 17:00. 

Setkani fotografu

FotoAparát.cz a FotoInstitut.cz vás zve na výstavu fotografií z FotoExpedic 2017 v Minigaleriii Centrum FotoŠkoda

Výstava fotografií nabídne unikátní záběry z úplného zatmění Slunce, poblíž amerického města Casper, kam se fotoexpedice FotoIsntitut.cz vypravila 21. srpna 2017. i z foto­grafování noční oblohy v himálajském Ladakhu u jezera Tso Kar ležícího ve výšce 4300 metrů.

V roce 2017 se vypravili fotografové pod vedením Heleny a Andreje Macenau­erových z Fotoinstitut­.cz fotografo­vat sakury do Japonska, tereje a tuleně na Helgoland, Bud­dhistické slavnosti do Himálají v indickém Ladakhu či krajinářské klenoty národních parků jihozápadu USA, jakými jsou NP Yellowstone, Teton či Rocky Mountains.

Na vystavených snímcích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se se svými objektivy účastníci těchto fotoexpedic vypravili.

Nejdůležitější pro fotografa je umět vnímat světlo, jak se mění během dne i noci. A právě „světlo“ je tím hlavním pojítkem vystavených fo­tografií.

Vernisáž výstavy proběhne 2. října od 17:00 v prosto­rách Minigale­rie Centrum FotoŠkoda.

Výstava trvá do 15.10.2017

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Kurz rekvalifikace fotoreportér

Tip na článek

Rozhovor: Praktické tipy na fotografování
Rozhovor: Praktické tipy na fotografování

V tomto článku si před­sta­víme trošku ne­tra­diční fo­to­gra­fické rady, pro­tože To­máš Gá­lik ze Zo­ner Photo Stu­dia po­radí, jak nej­lépe na­sta­vit fo­ťák a fo­tit, aby se fotky co nej­jed­no­du­šeji upra­vo­valy v po­čí­tači a aby vý­sledky byly co nej­lepší.

Doporučujeme

Nejčtenější články

Nejčtenější fototesty

FotoAparát.cz - Instagram
Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace