Rekvalifikace FOTOGRAF-fotoreportér: program pro aspirující profesionály

Od srpna otevírá FotoInstitut.cz další termíny rekvalifikačního studia "FOTOGRAF - FOTOREPORTÉR". Intenzivní rekvalifikační program je akreditován MŠMT a po jeho úspěšném ukončení získáte Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Je vhodný pro vážné zájemce o fotografii a zejména pro ty, kteří se jí chtějí věnovat profesionálně.

Vybrat si je možné mimo jiné podle dní, ve které chcete kurz navštěvovat – na výběr jsou úterky, čtvrtky a víkendy. V současné době máme otevřeny tyto termíny: 26. 8. – 25. 11. 2014 (8× úterý, 1× 3 dny na Šumavě, 1× sobota), 25. 9. 2014 – 22. 1. 2015 (8× čtvrtek, 1× 3 dny na Šumavě, 1× sobota), 27. 9. 2014 – 17. 1. 2015 (9× sobota či neděle, 1× víkend na Šumavě) a 25. 10. 2014 – 21. 2. 2015 (9× sobota nebo neděle, 1× víkend na Šumavě). Více zde.

V rámci tohoto studia ovládnete všechny nejdůležitější fotografické obory a naučíte se základní i pokročilé fotografické postupy.

Výuka probíhá v plně vybavené učebně, profesionálním ateliéru a na četných lokalitách v exteriéru. V rámci studia je i víkendový seminář v Domě fotografů v Kašperských Horách na Šumavě, s ubytováním zdarma.

Při výuce se dozvíte množství zajímavých informací, důraz je pak kladen hlavně na jejich praktickou aplikaci; praxe je v rámci kurzu velice důležitá.

Jedná se o ucelené fotografické vzdělání, vhodné pro ty, kteří se fotografií živí, nebo živit chtějí, nebo i pro ty, kteří se chtějí zlepšit ve svém oblíbeném koníčku.

Rekvalifikace vám poskytne – ať již jako začátečníkům či pokročilým – veškeré vědomosti, znalosti a zkušenosti potřebné pro kariéru profesionálního fotografa – zaměstnaného v agentuře nebo pracujícího na živnostenský list.

Odborná výuka je zajištěna týmem zkušených lektorů – profesionálů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti jak s profesionální fotografií, tak s učením.

K tomuto vzdělávacímu programu získáte od nás navíc jako bonus:

ZDARMA závěrečná zkouška akreditovaná MŠMT

ZDARMA vstupenka na Setkání fotografů

ZDARMA ubytování na Šumavě v Domě fotografů v Kašperských Horách při výjezdním semináři

ZDARMA fotografický ateliér na 6 hodin pro zpracování úkolů

„Osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu“ akreditované MŠMT (číslo akreditace MSMT-11160/13–212/292)

Další informace:

Po absolvování kurzu obdržíte „Osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu“ akreditované MŠMT (číslo akreditace MSMT-11160/13–212/292) a můžete absolvovat závěrečnou zkoušku kvalifikace Fotograf – fotoreportér (34–024-H) pod číslem autorizace MSMT-9227/2013–212, po jejímž složení obdržíte „Osvědčení o získání profesní kvalifikace“.

Ke vzdělávání podle rekvalifikačního programu Fotoreportér (34–024-H) je třeba alespoň střední vzdělání s výučním listem a dosažení 18 let věku.

Doporučen je vlastní digitální fotoaparát, nejlépe s poloautomatickými a manuálním režimem (P, A, S, M) a ideálně výměnnými objektivy. Fotoaparát je možné zapůjčit po dobu praxe ve FotoInstitut.cz (je třeba domluvit předem).

Podrobnosti o studiu i nabídku dalších kurzů naleznete na www.FotoInstitut.cz.

Registrovat na Rekvalifikační program FOTOGRAF – fotoreportér se můžete v tomto formuláři.

     

Líbil se vám článek?

Tisknout článek

Nejčtenější články:

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace