blesk Yongnuo Speedlite YN600EX-RT

13.12.2019 tlapka tlapka
Typ inzeratu: prodám
Druh: Blesky
Lokalita: Praha
Značka: Neurčena
Stav: Jako nový

Prodám externí blesk Yongnuo Speedlite YN600EX-RT pro Canon, obdoba Canon Speedlite 600EX-RT. Minimálně používaný. S kompletním balením. Možno i včetně dálkové řídící jednotky Yongnuo YN-E3-RT (cena +2500Kč). Více fotek v lepším rozlišení mohu poslat na email.

Profesionální digitální blesk YONGNUO YN600EX-RT pro Canon je nejsilnějším modelem, který tato značka vyrábí. Blesk je srovnatelný s oblíbeným bleskem Canon Speedlite 600EX-RT. Blesk YN600EX-RT je výjimečný díky vysokému směrnému číslu 60GN (při 100 ISO a 200 mm), vestavěnému přijímači s dosahem až 100 metrů, který pracuje na frekvenci 2.4 GHz a množstvím funkcí. Blesk lze nastavit v režimech E-TTL, ETTL II, Manuál, Multi - expozice a GR - pro rozřazení blesku do skupin a nastavení jejich hodnot. Na blesku lze volit také korekci záblesku v rozmezí +/- 3EV. Při E-TTL blesk pracuje i se vzdáleností zaostření, nastevením ISO a clonou. Tento blesk podporuje rychlou synchronizaci HSS a režim FEB, který Vám pomůže při nastavování správné expozice za pomoci tří záblesků, kdy při jednom blesk exponuje podle nastavení, druhou fotografii přeexponuje a třetí podexponuje. Blesk lze napájet z externího zdroje


novy@email.cz 608300666

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace