Objektiv Nikon 18-105mm

20.7.2018 wojtaa21 wojtaa21
Ukončený
Typ inzeratu: prodám
Druh: Objektivy
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Značka: Nikon
Stav: Funkční s vadami

Nabízím k prodeji objektiv Nikon 18-105mm, starý asi 5 let. Je plně funkční, jediná vada je, že při nasazování na fotoaparát se zlomila 1 ze 3 zobáčků, které se blokují při nasazení. Na funkčnost nemá vůbec vliv. K objektivu je obal a dva kryty na překrytí čoček. Na ceně se můžeme popřípadě dohodnout.
Objektiv Nikon 18-105 mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX Nikkor je cenově dostupný a výkonný. Určen je pro digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu DX.
Kompaktní a výkonný objektiv se zoomem. Objektiv je vybaven vysoce kvalitní optikou určenou pro digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu DX a 5,8x zoomem nabízejícím vynikající všestrannost v širokém spektru snímacích situací. Objektiv obsahuje systém redukce vibrací Nikon a exkluzivní ultrazvukový zaostřovací motor. Nabízí pokročilý výkon za nízké hladiny osvětlení a poskytuje stabilní obraz na obrazovém snímači i v hledáčku to vše při zachování rychlého a tichého automatického zaostřování.


vojtech.pokluda@gmail.com 734324070

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace