FotoAparát.cz FotoInstitut.cz FotoAkademie.cz Setkání fotografů Centrum FotoŠkoda: digitální fotoaparáty objektivy blesky stativy fotokniha fotoobrazy

Přihlásit se

Registrovat uživatele

Staňte se fanouškem FotoAparat.cz na Facebooku
Fomei - Digital ProX
Google



  • Asociace profesionálních fotografů
  • EIZO
  • TOPlist

21. FotoVýstava - Petr Tykvart

16.4.2008 22:00 Jan Kratochvíl, FotoVýstavy - Galerie

Hodnocení

Článek má 2 hodnocení, průměr je 2.5.

Komentáře

Iggyno - iggy, 17.4.2008 0:43
neviem,či napísať lol alebo omg.
angel - Angelika Špicarová, 17.4.2008 4:29
Hmmm...s tím focením koncertů bych si celkem notovala a Doro Pesch je fakt k neuhlídání v hledáčku. Norsko a Švédsko, a vůbec severské země, tam je nádherně - překrásná příroda, místa, kde člověka celé dny nepotkáš...Přeji Ti, ať se tam letos podíváš, určitě nebudeš litovat...:-)
laco - Laco K., 17.4.2008 8:12
fotím tiež sem tam koncerty je to zaujímavá a nelachká prácička, tvoje veci sú super. Skús si nasporiť na Nikkor 70 -200 so stabilizátorom. -pohádka laco
Huggi - Huggi, 17.4.2008 11:15
asi budu muset nekd yn ametalovej koncert zajit..podle tech fotek to vypada ze tam je svetla jak na*rano..asi posloucham spatnej zanr:)))
PPhoto - #327581, 18.4.2008 6:50
Mají tvé fotky cenu? - Nabídni je fotobance a uvidíš. :D
Moonsorrow - 666, 18.4.2008 8:55
Angelika: děkuji. Doufám, že se tam letos dostanu.
Laco K.: dobrý typ, ale musel bych být pohádkově bohatý, abych si obstaral takové šikovné dělo.
Huggi: na minulém koncertě finských Turisas jsem si musel muzikanty pomalu osvicovat baterkou :o))
327581: to opravdu zatím ne :o))
jedi - Lubo Torok, 18.4.2008 8:59
Neviem aký tam máte algoritmus výberu ľudí a následne ich fotiek sem, ale aspoň výber fotiek by som zveril niekomu, kto už má niečo nafotené, keď už tu môže vystavovať hocikto (alebo hocikto kto si zaplatí?). Potom to zákonite dopadne tak, že sú tu vystavené bežiace srnky vedľa originálneho obalu na CD s originálnym názvom "see you in hell" originálnej kapely "dark angels".

V tejto sekcii očakávam vyzretých autorov a fotky, ktoré majú aspoň jednotný rukopis. Toto vyzerá ako keby som klikol na záložku "fotogalerie" vľavo hore a vybral odtiaľ prvých pár fotiek.
Drummer - Tomáš Škoda, 18.4.2008 12:56
docela mě to pobavilo...lol
DaBerg - David Bergman, 21.4.2008 14:21
pane Kratochvíle, vy jste mě zase pobavil :)
Děkuji
-pao- - Pavel Odehnal, 3.5.2008 14:29
PPhoto : Mám to chápat tak, že jedině fotka z fotobanky může mít (má) nějakou "cenu"? Aha.
j__k - J K, 5.5.2008 14:28
David Bergmann: Dobrý den, mohl byste Vaše slova nějak konkretizovat? Těším se na Vaši odpověď. S pozdravem Jan Kratochvíl
DaBerg - David Bergman, 19.5.2008 19:10
@ j_k - Připravili jsme pro vás - naše čtenáře novou rubriku: FOTOVÝSTAVY. Formou klasické výstavy v elektronické podobě budeme postupně představovat nejlepší a nejzajímavější autory z naší FotoGalerie. Startujeme právě dnes představením slovenského autora - Majo Srníka.
Vypadalo to slibně...

Toliko konkretizace, dostatečně výstižně Lubo Torok.
Bergman stačí s jedním en.
Moonsorrow - 666, 22.5.2008 9:30
Lubo Torok: Kdyby sis to poradne precetl, mozna bys pochopil. Zase jsem se presvedcil v diskuzi o ceske "uzasne" mentalite :o)
j__k - J K, 23.5.2008 8:50
Petr Tykvart: Ohledně té mentality bych s Vámi asi souhlasil, jen s tou výhradou, že nevím, jak je to s lidmi v cizích zemích. Třeba jde o obecný fenomén.. Každopádně v Čechistánu se člověk denně přesvědčuje o lidské bezohlednosti, nevybíravosti, malosti, závisti a touhou vybít si na někom vlastní mindráky . I kritická diskuse může být přece v přátelském, a ne v jedovatě útočném tónu (nemyslím jen tuto diskusi, ale "diskuse" na FotoAparátu obecně, zejména ve fotogaleriích). Takoví lidé totiž svými způsoby jen poškozují server a znechucují ostatní (je to naschvál?), ale zároveň vlastně uráží pouze sami sebe a dělají si vizitku pro vnímavější lidi velmi dobře čitelnou. Nicméně určitá kritičnost a jiné pohledy na věc jsou potřeba, ale je třeba hovořit racionálně, otevřeně, konstruktivně a bez zášti. Vždyť jak pronesl Albert Einstein, "večírek, na kterém se všichni shodli, byl ztracený večer" :) S pozdravem a přáním dobrého světla Jan Kratochvíl
kalibrace
FotoAparát.cz je provozován na serveru Hewlett-Packard Fomeitop Fomei - studiové vybavení